Dette er Fossefallets styre for sesongen 2017.

T
Disse elleve skal utgjøre forskjellen!
Sammen med våre medlemmer skal vi gjøre vårt til at supporterklubben og støtten rundt Sarpsborg 08 blir større enn noen gang. Vi ønsker i år å gjøre de grep som fører til utvikling av supportermiljøet og samholdet rundt klubben. Vi gleder oss enormt til sesongstart.

Leder/arrangementansvarlig
Kjetil Andre Frøne
I styret siden: 2005, nestleder frem til 2008. Leder til 2015 og valgt inn på nytt i 2017.
Bosted: Hafslundsøy
Født: 1984 i Sarpsborg.
Kjetil@fossefallet.net

Nestleder:
Sonja Iren Jacobsen
I styret siden 2012.
Født: 1971 i Bergen
Bosted: Grålum
Sonja@fossefallet.net

Styremedlem/marked:
Fazli Maxharraj
I styret siden 2011.
Født 1990 i Kosovo
Bosted: Kurland
Fazli@fossefallet.net

Kasserer:
Thor Erling Sørensen
I styret siden 2012.
Født:1982 i Tønsberg
Bosted: Hafslundsøy
Thor@fossefallet.net

Turansvarlig:
Arvid Johnsen
I styret siden 2014.
Født: 1971 i Bergen
Bosted: Ise
Arvid@fossefallet.net

Medlemsansvarlig:
Henrik Tysil.
I styret siden 2014.
Født: 1971 i Sarpsborg
Bosted: Grålum
Henrik@fossefallet.net

Styremedlem:
Tommy Kvam
I styret siden 2014.
Født: 1991 i Tønsberg
Bosted: Borgenhaugen
Tommy@fossefallet.net

Styremedlem:
Fluturim Maxharraj
I styret siden 2011.
Født: 1992 i Kosovo
Bosted: Lande
Fluturim@fossefallet.net

Tifoansvarlig:
Veronika Tangberg
I styret i siden 2017.
Født 1990 i Sarpsborg
Bosted: Greåker
Veronika@fossefallet.net

Vara/Tifo:
Thomas Johansen
I styret siden 2017.
Født: 1991 i Sarpsborg
Bosted: Nordberg
Thomas@fossefallet.net

Vara:
Håkon Marius Nilsen
I styret siden: 2016.
Født: Ja.
Bosted:

hakon@fossefallet.net

Kommentarer

comments

Publisert i Diverse, Nyheter